Sertifikuota ekologiška kava

2015-08-27
Sertifikuota ekologiška kava
 

Pristatome naują produktą – Sertifikuotą Ekologišką Rūšinę Naujo derliaus kavą, skrudintą Lietuvoje!

Sukūrėme ekologišką kavą, kurios kokybę kontroliuojame nuo kavos ūkio iki kavos pakuotės. Be to, garantuojame jos šviežią skrudinimą ir ypač gardų skonį.

Kuo mūsų, UAB  „Kavos Banko“,   ekologiška kava ypatinga ir skiriasi nuo kitų?

Ekologiškos Kavos Sertifikatas. Mes vieninteliai Lietuvoje skrudintojai, turintys  Ekologiškos Kavos Sertifikatą. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad mūsų visi gamybos procesai patikrinti ir atitinka ekologiškų produktų gamybos taisykles. Todėl parduodami šią kavą - garantuojame, kad produktas tikrai ekologiškas.


Mes skrudiname Lietuvoje. Vežame iš pasaulio tik naujo derliaus ir aukščiausios kokybės žalias pupeles ir tik tada jas skrudiname.  Šiuo metu turime naujausią skrudinimo technologiją visose Baltijos šalyse. Ji padeda išlaikyti pastovią skrudinimo kokybę ir atskleisti geriausias kavos skonio bei aromato savybes. Kavos nesandėliuojame, skrudiname tik po užsakymo, todėl ši kava ir ekologiška, ir šviežiai skrudinta.

Ypatingas kavos mišinys. Pakuotėje Meksikos ir Gvatemalos ūkių kavos pupelių mišinys. Gvatemalos kava auga vulkaniniame dirvožemyje, todėl subrandina kvapnias ir ypatingo skonio, būdingo tik tos šalies kavai, pupeles. Meksikos kava turi išskirtinį aštroką poskonį, kuris būdingas tik šios šalies kavai.

Kartu sumaišę pagal tam tikrą santykį šias rūšines kavas - gauname kvapnią, tiršto kūno su lengvu šokolado poskoniu, geros natūralios rūgštelės kavą.

Kviečiame išbandyti! Šią kavą galite užsisakyti internetu arba paragauti mūsų kavinėse „Green Cafe“ Laisvės al. 46 Kaune, Vilniaus g. 29 Vilniuje ir „Kavos Karietoje“ Kaune (Kauno Akropolyje, 1-ame aukšte). 

Balsuok už patikusią naujieną